kominar-

Kontakt v QR kóde

čo je QR kód - čítačka

Florbalisti z Nižnej s ďalším víťazstvom

Dňa 1. októbra pokračovala svojim piatym kolom najvyššia slovenská florbalová súťaž – Mužská extraliga. Oravský zástupca z TJ A-FbO Nižná doma hostil bratislavský celok VŠK FTVŠ Hurikán Lafranconi UK.

TJ A-FbO Nižná - VŠK FTVŠ Hurikán Lafranconi UK 6:3 (2:0,0:2,4:1)

Góly Nižnej: Reguly (Laštík), Laštík (Dedinský), Santer (Dedinský), Reguly (Mačňák), Santer (Dedinský), Reguly (Dedinský)…

Strely: 42:23

Vylúčenia: 0:2

Využité vylúčenia: 0:0

Brankár Nižnej: Staroň (kryl 20 pokusov)

Stretnutie začalo pomerne v miernom tempe, domáci celok z Nižnej sa od začiatku prispôsobil hre značne oslabeného súpera. Stačilo to ale na vytvorenie dvojgólového vedenia do prvej sirény. V druhej tretine sa však výkon rapídne zhoršil, obrovské množstvo chýb, nepresností a prehratých osobných súbojov viedlo k zníženiu, dokonca inkasovaniu vo vlastnej presilovke a teda vyrovnanému skóre. Po prestávke a hubovej polievke od trénera ale chlapci z pod Ostražice už vybehli na súpera do tretej tretiny poriadne, nedali hosťom pri rozohrávke dýchať a zasypali gólmana veľkým množstvom striel. Hneď sa dostali do vedenia, súper síce po domáceh chybe ešte vyrovnal, ale to bolo z ich strany všetko. Po góle pridali Reguly, Santer a gólom do prázdnej brány ešte zavŕšil hattrick Reguly.

Ďakujeme všetkým divákom, ktorí si našli cestu do športovej haly v Tvrdošíne a povzbudili Nižnú v zisku ďalších troch bodov. Najbližšie stretnutie odohráme takisto v MŠH v Tvrdošíne už túto sobotu (8.10.2016) o 17:00 proti Skalici.

Nižnú reprezentovali: Matúš Staroň, Jakub Kiš, Martin Santer, Tomáš Šroba, Timotej Dedinský, Michal Matlák, Lukáš Laštík, Marián Mačňák , Branislav Bulla, Patrik Bachan, Martin Latka, Matúš Medžo , Martin Adamčík, Tomáš Reguly (kapitán), Martin Drozd a Erik Hujo

Organizačný tím: Martin Tomaga (tréner), Stanislava Zimániová (vedúca družstva), Patrik Mikulaj, Pavol Zeman, Samuel Zemančík (asistenti)

1

Do playoff postupuje prvých 8 družstiev, posledné družstvo zostupuje a predposledné hrá baráž. Za víťazstvo v riadnej hracej dobe sú 3 body, víťazstvo po predĺženi alebo na nájazdy 2 body, prehra po predĺžení alebo nájazdoch 1 bod a prehra v riadnej hracej dobe znamená 0 bodov.

Patrik Bachan

2.10.2016    Prečítané 258x

Projekty

Partneri

EURES.jpg, 4,8kB   Eures-T.jpg, 9,4kB 3o_media.PNG, 11kB DSiDATA.PNG, 5,3kB AVF KST.jpg, 5,8kB oravaman.jpg, 3,9kB cykloklub.jpg, 4,3kB

Adresa: Obec Nižná, Nová doba 506, 027 43 Nižná | Tel.: +421 43 5309 786 | Fax.: +421 43 5381 360 | Email: obec@nizna.sk
Úradné hodiny: Po,Ut:8:00 - 15:00 | St: 8:00 - 17:00 | Št: Nestránkový deň | Pi: 8:00 - 14:00
Denne od 11:00 do 12:00 je obedňajšia prestávka.

IČO: 00314684   DIČ: 2020561752   účet: SK68 0200 0000 0000 1752 6332

Pixel design ©2007 | webmaster | RSS feed | Valid XHTML 1.0 Transitional | Valid CSS! |